Hledáte kvalitní hutní materiál za rozumnou cenu? Hledáte hutní materiál, který bude mít dodavatel skutečně fyzicky skladem? Tak právě pro vás je určena nabídka společnosti BE Group. V nabídce hutního skladu společnosti BE Group je k zakoupení ocel profilová, plochá, kruhová, T, L, čtvercová, trubky ale i plechy. Dále firma BE Group nabízí litinu různých tvarů, speciální slitiny ale také tolik poptávaný hliník a hliníkové výrobky – hliníková kulatina a hliníkový plech.

Klientům se jistě vyplatí, pokud si hutní materiál nechají připravit pro okamžité použití a v jasně stanoveném množství. BE Group totiž svým zákazníkům nabízí zpracování zakoupeného materiálu podle jejich požadavků. K dispozici je řezání, stříhání ale také frézování a ohýbání hutního materiálu. Pokud dodáte firmě BE Group výkresovou dokumentaci, tak si můžete od této společnosti objednat prakticky kompletní servis – dodání materiálu a zpracování materiálu.

Hutní sklad v Přerově můžete navštívit osobně a zboží si zde převzat. K dispozici je ale také vlastní přeprava společnosti BE Group. Objednané zboží vám společnost BE Group může doručit kamkoliv v Česku. Doprava materiálu je zajišťena speciálními vozy. Zákazníci si mohou objednat hutní materiál upravený dle výkresové dokumentace včetně dopravy na předem stanovený čas. Jaké z toho plynou výhody pro odběratele? Firmám především odpadá nutnost zajištění skladovacích prostor a manpulace s hutním materiálem. Pro více informací navštivte stránky www.begroup.cz.