Cítíte to? Ve vzduchu poletuje pyl a alergici trpí. Tyto dny alergikům příliš nepřejí. Začíná jim takové to každoroční trápení, kdy dny tráví zavření doma a obličej si neustále oplachují vodou, do nosu vstřikují kapky a alergii tlumí antihistaminiky, která však tlumí i samotné uživatele. Zkrátka trápení, které bychom nikomu nepřáli. Čím to je, že se alergici trápí i doma, kde žádné stromy nekvetou a okna jsou zavřená?

Pomalu, vezmeme to pěkně popořádku. Pyl je všudypřítomný. Doneseme si jej domů na oblečení, na obuvy a stačí i málo a vlétne nám do bytu oknem. Navíc, větrat se musí a tak se jeho přítomnosti doma zkrátka nevyhneme. A nebo že by přeci jen? Řešením je praktická čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6. Ionic-CARE Triton X6 je mobilní čistička vzduchu, která vzduch nevíří, jako osotatní čističky vzduchu. Tato čistička vzduchu funguje na principu elektrostatických filtrů. Vzduch obsahující nečistoty prochází tímto filtrem a na filtru pak ulpí zmíněné nečistoty, jakými jsou pyl, nečistoty, prach nebo mikrobi. Filtry jsou vyjímatelné a snadno se pak omývají – stačí je omývat jednou týdně, což je také celá údržba čističky. Na rozdíl od ostatních čističek nemusíte tedy filtry dokupovat, stačí je omýt. Další užitečnou funkcí čističky vzduchu je také inonizátor vzduchu. Čistička vzduchu Ionic-CARE Triton X6 již v základu obsahuje kvalitní inizátor vzduchu, který prošel několika důkladnými testy. Test čističky vzduchu prováděla například laboratoř EMPLA AG spol. s.r.o. Proběhlo samozřejmě mnoho dalších testů a všechny dopadly na výbornou. Ionizátor vzduchu je tedy příjemným bonusem této kvalitní čističky vzduchu. Díky inonizátoru vzduchu se budete cítit jakoby svěžejší – nebudete tolik unavení a pokud vás bolí hlava, tak pravděpodobně přestane. Tento efekt popisují často majitelé ionizátorů vzduchu. Tito lidé tvrdí, že trpěli chronickými bolestmi hlavy a nespavostí, dokud si nepořídili čističku vzduchu.

A teď to nejdůležitější. Čistička vzduchu je samozřejmě mobilní, můžete ji tedy pohodlně přesovat tam, kam zrovna potřebujete. Jedna čistička vzduchu spolehlivě pročistí vzduch ve středně velkém pokoji. Čističku ocení i kuřáci – spolehlivě likviduje dehty a nikotin obsažené v cigaretovém kouři. Ovšem pozor, pokud je čistička umístěna v místnosti, ve které se kouří, tak se doporučuje filtr čistit častěji. A cena? Cena je lidová, čističku vzduchu můžete levně zakoupit například zde.